21 MEDALI NA HEROS CUP
10-06-2019


W niedzielę 9 czerwca na warszawskim Bemowie odbył się karatecki Heros Cup. Na zakończenie sezonu zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 21 medali. Sędzią podczas turnieju była senpai Julia Stępniewska.

Na szczególne wyróżnienie zasługują Ci zawodnicy, którzy aby umożliwić rywalizację innym osobom wyrazili zgodę na walki w nieco zmienionych kategoriach wiekowo-wagowych o utrudnionym poziomie rywalizacji.

Pamiątkowe statuetki za pierwsze miejsca wywalczyli: Dorota Brzozowska, Krzesimir Karbownik, Nikodem Gawrysiuk, Wojtek Leśniczak, Olaf Witkowski, Bartek Kazimierczak, Karol Narożniak oraz Hubert Deptuła. Srebrne medale otrzymali: Dorota Kania, Gabrysia Majewska, Wiktoria Kornacka, Piotr Karbownik, Paweł Osial, Mateusz Leśniczak. Na najniższym stopniu podium stanęli: Weronika i Adam Deptuła, Antek Gręda, Tomir Karbownik, Kuba Kowalczuk, Kuba Malinowski, Mateusz Stankiewicz.

Tylko kilku naszych zawodników nie zakwalifikowało się na podium, ale i tak brawa dla nich za odważny udział w trudnej rywalizacji.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 


Galeria zdjeć Heros Cup 2019

 

 
© KSW KYOKUSHIN