X Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata Karate Kyokushin 12-12-2009
12 grudnia 2009 roku w Hali Sportowej "Globus" w Lublinie odbyły się ostatnie zawody w tym roku kalendarzowym - X Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata Karate Kyokushin. W zawodach brało udział 68 karateków z 25 ośrodków. Konkurencjom przyglądało się ok. 2800 widzów.
Katarzyna Michalak, reprezentantka Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zajęła wysokie 3 miejsce.

czytaj więcej...

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w kategorii otwartej 28-11-2009
28 listopada w Paryżu odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w kategorii otwartej, bez podziału na kategorie wagowe. W zawodach wzięło ponad 180 zawodników z Europy. Marcin Sieradzki, reprezentant Zielonki, zajął w tym prestiżowym turnieju piąte miejsce i gdyby nie bardzo krótka przerwa między decydującymi walkami byłaby ogromna szansa na zajęcie miejsca na podium. Kolejnymi zawodami, w których wezmą udział nasi zawodnicy będą Mistrzostwa Polski w kategorii otwartej, które odbędą się 12 grudnia w Lublinie.

czytaj więcej...

XXVI Puchar Polski Karate Kyokushin 16-11-2009
W dniach 14-15 listopada w Bydgoszczy odbył się XXVI Puchar Polski Karate Kyokushin, gdzie rywalizowało ponad 120 zawodników z całego kraju. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym w formule full contact.

czytaj więcej...

Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin 25-01-2009
25 stycznia 2009 roku w Los Angeles odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin. W zawodach, które obserwowała licznie zgromadzona międzynarodowa publiczność, wzięło udział 130 zawodników z 4 kontynentów wraz z bardzo silną tego roku Reprezentacją Europy. Stoczono ponad 100 pojedynków, które stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Honorowy patronat nad turniejem objął Gubernator Kalifornii Arnold Scharzenegger.

czytaj więcej...

 

 
© KSW KYOKUSHIN