Mikołajkowy Turniej Karate 2011 18-12-2011
18 grudnia na scenie sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce odbyła się szósta edycja Mikołajkowego Turnieju Karate Kyokushin. W gali uczestniczyli nasi najmłodsi zawodnicy. W rywalizacji sportowej wzięło udział ponad 140 zawodników, a najmłodsi z nich mieli 4 lata. Na zakończenie turnieju, dzieci odwiedził św. Mikołaj, który wręczył prezenty, puchary i nagrody dla wszystkich wojowników.

czytaj więcej...

3 medale na Mistrzostwach Europy Juniorów 17-12-2011
17 grudnia pięciu zawodników KSW KYOKUSHIN uczestniczyło w Mistrzostwach Europy Juniorów w Warszawie. W turnieju wzięło udział 150 zawodników ze starego kontynentu. Zawody były doskonałym podsumowaniem sukcesów w 2011 roku, gdyż trójka naszych zawodników stanęła na podium. Walki turniejowe były bardzo zacięte, ponieważ w turnieju uczestniczyła najsilniejsza na świecie reprezentacja Rosji.

czytaj więcej...

Brązowy medal Karola Rowickiego na Mistrzostwach Polski. 10-12-2011
10 grudnia w Lublinie odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 123 zawodników w wieku 18-21 lat z 49 klubów. Pełno kontaktowe walki stały na wysokim poziomie sportowym. Karol był jedynym reprezentantem KSW KYOKUSHIN na tych mistrzostwach, zakończył rywalizację z brązowym medalem Mistrzostw Polski i jest to jego dotychczasowy największy sukces sportowy w formule full contact.

czytaj więcej...

MISTRZOSTWA MAZOWSZA 2011 II EDYCJA 26-11-2011
26 listopada w Warszawie została rozegrana II edycja Mistrzostw Mazowsza Karate Kyokushin. Poziom rywalizacji był wysoki,naszym zawodnikom udało się wygrać kilka bardzo istotnych pojedynków. Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 8 medali. Tytuły Mistrzów Mazowsza zdobyli Klaudia Czarnecka, Dominika Dąbrowska i Adam Lewandowski. Najlepszą zawodniczką turnieju została Agnieszka Kulczycka.

czytaj więcej...

Turniej Karate w Michałowicach 20-11-2011
Najmłodsi wojownicy KSW KYOKUSHIN 20 listopada uczestniczyli w VIII Turnieju Karate KYOKUSHIN i SHORIN-RYU o puchar Wójta Gminy Michałowice. Reprezentacja naszego klubu liczyła 16 zawodników.
Złoty medal w swojej kategorii wiekowej wywalczył Tomasz Lisicki zdecydowanie pokonując swoich przeciwników. Brązowe medale zdobyli: Kinga Michalak, Piotr Lewandowski oraz Filip Szymaniak.

czytaj więcej...

KYOKUSHIN CUP 2011 – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WOŁOMINIE 19-11-2011
19 listopada 2011 roku odbyła się ósma edycja KYOKUSHIN CUP - Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Wołomina. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Burmistrz Wołomina, Starosta Powiatu Wołomińskiego, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie.

czytaj więcej...

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11-11-2011
O 11:11 11 listopada nastąpił uroczysty start Biegu Niepodległości zorganizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. 10 reprezentantów Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN uczestniczyło w tym ważnym wydarzeniu. W gronie najlepszych kobiet w Biegu Niepodległości znalazła się zawodniczka Klubu Julia Stępniewska, która zajęła 3 miejsce. W kategorii dzieci do lat 12 srebrny medal zdobył Jakub Paciorek.

czytaj więcej...

Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin Tokio 2011 07-11-2011
W dniach 3-6 listopada odbyły się X Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin. Był to najbardziej prestiżowy turniej karate na świecie rozgrywany w czteroletnim cyklu olimpijskim. Wśród 1039 uczestników wzięła udział 29 osobowa reprezentacja Polski.

Najliczniejszą reprezentację z polskich klubów stanowiła czwórka zawodników Klubu Sportów Walki KYOKSUHIN. Zawody zostały zorganizowane przez najsilniejszą światową organizację karate – International Karate Organization (IKO). Emocjonujące walki i wyśmienity poziom turnieju każdego dnia oglądał komplet publiczności w największej tokijskiej hali Tokyo Gym.

czytaj więcej...

Puchar Polski Seniorów Karate Kyokushin 29-10-2011
W zawodach wzięło udział 93 zawodniczek i zawodników z 34 klubów kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Klub Sportów Walki KYOKUSHIN reprezentowany był przez Karola Rowickiego.

czytaj więcej...

WIECZORNY TRENING KYOKUSHIN 23-10-2011
21 października w OSiR Huragan w Wołominie odbył się uroczysty wieczorny trening karate kyokushin. W ćwiczeniach uczestniczyło ponad 120 karateków. Młodzi karatecy ćwiczyli w specjalnie przygotowanej na tę okazję oprawie świetlnej i muzycznej, a na trybunach oklaskiwał ich komplet zgromadzonej publiczności.

czytaj więcej...

8 medali karateków na Ogólnopolskim Turnieju w Ciechanowie 17-10-2011
16 października 14-osobowa reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN rywalizowała na Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów, w którym wzięło udział 210 zawodników z 30 polskich klubów karate kyokushin.
Zawodnicy KSW KYOKUSHIN zdobyli w sumie 8 medali. Złoto wywalczyli: Aleksandra Sienicka, Maciej Pszczoła oraz Dominika Dąbrowska przygotowująca się do startu w listopadowych Mistrzostwach Świata Juniorów. Srebro zdobyli: Hubert Szulim, Agnieszka Kulczycka oraz Bartek Kielczyk, a brązowe medale wywalczyły: Julia Stępniewska i Klaudia Czarnecka.

czytaj więcej...

ADAM NA ZGRUPOWANIU KADRY 14-10-2011
Dzięki doskonałej postawie podczas międzynarodowego turnieju w Leżajsku, Adam Lewandowski został powołany do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów, które 17 grudnia odbędą się w Warszawie. Adam aktualnie przebywa na tygodniowym zgrupowaniu Kadry Karate Kyokushin, podczas którego najlepsi europejscy zawodnicy szlifują swoją formę do Mistrzostw Świata i Europy.

czytaj więcej...

AGNIESZKA W BRAMCE. 11-10-2011
W dniach 8-9 października w Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się mecze unihokeja dziewcząt. Podczas tych spotkań gościnnie bramki gospodarzy broniła nasza zawodniczka Agnieszka Kulczycka, która popisała się wieloma skutecznymi interwencjami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu.

czytaj więcej...

TRENING DLA TELEWIZJI 10-10-2011
7 października zawodnicy Klubu wzięli udział w wyjazdowym treningu walk w Zambrowie. Spotkanie miało na celu promocję polskich klubów i zawodników uczestniczących w listopadowych Mistrzostwach Świata. Cały trening został zarchiwizowany profesjonalnym sprzętem przez dwie lokalne telewizje. Pełen materiał filmowy z treningu będzie dostępny już wkrótce.

czytaj więcej...

BIEGNIJ WARSZAWO 2011 02-10-2011
2 października 2011 ulicami Warszawy wystartowało 10 tysięcy biegaczy ubranych w białe koszulki NIKE Dri-Fit. Do uczestników Biegnij Warszawo dołączyło blisko 3 tysiące piechurów w ramach akcji Maszeruję-Kibicuję organizowanej w ramach Światowego Dnia Marszu. Ulice centrum Warszawy wypełniła fantastyczna atmosfera sportowego święta.

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN reprezentowany był na tej imprezie przez: Dominikę, Jacka, Kacpra Dąbrowskich, Agnieszkę Kulczycką oraz Maćka i Agnieszkę Zasadę.

czytaj więcej...

Film z Galizia CUP" 2011 01-10-2011
Zapraszamy do obejrzenia relacji z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin w Leżajsku - Galizia Cup 2011

czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W LEŻAJSKU 25-09-2011
24 września odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Leżajsku – Galizia Cup – Polish Open. Zawodnicy KSW KYOKUSHIN toczyli zacięte pojedynki. Wszyscy spisali się wyśmienicie wygrywając swoje walki ze 100% skutecznością. Naszych 7 zawodników zdobyło 7 medali.

czytaj więcej...

WYJAZDOWY TRENING WALK 22-09-2011
W ostatnich dniach nasi najstarsi fighterzy wzięli udział w wyczerpującym porannym treningu wspólnie z Mazowieckim Klubem Karate Kyokushin. Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń sportowych.


czytaj więcej...

Film ze spływu Czarną Hańczą 21-09-2011
Zapraszamy do obejrzenia filmu za spływu Czarną Hańczą
obejrzyj film

czytaj więcej...

Relacja z obozu treningowego w Wysowej Zdrój 07-09-2011
Zapraszamy do przeczytania relacji z obozu zawodniczego KSW KYOKUSHIN w Wysowej Zdrój, autorem tekstu jest jeden z młodszych uczestników wyjazdu - Mateusz Łęcki.


Relacja z obozuczytaj więcej...

Spływ kajakowy Czarną Hańczą 04-09-2011
Kolejny obóz za nami. W daniach 25 – 31 lipca 2011r. zawodnicy naszego klubu mierzyli swoje siły z wodą, jednym z 4 żywiołów Ziemi. Spływ kajakowy Czarną Hańczą był idealną okazją do zespolenia całej naszej drużyny. Uczyliśmy się współpracy z naszymi kajakowymi partnerami, co owocowało zaufaniem oraz wspólnym trudem w rozwiązywaniu problemów z jakimi zdarzyło nam się spotkać na trasie.

czytaj więcej...

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN jadą na Mistrzostwa Świata 02-09-2011
28 sierpnia w Lublinie zakończyło się czterodniowe międzynarodowe seminarium szkoleniowe karate kyokushin, w którym wzięło udział ponad 300 karateków z Ukrainy, Litwy, Niemiec, Słowacji, Węgier, Hiszpanii, Francji, Stanów Zjednoczonych, a nawet Afryki.
Magnesem do przybycia stały się światowej sławy postacie i doskonali zawodnicy shihan Seichi Isobe (8 dan) oraz shihan Katsuhito Gorai (6 dan).

czytaj więcej...

Obóz zawodniczy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN 30-08-2011
Ostatni letni obóz już za nami. W dniach 20-27 sierpnia dwudziestu czterech zawodników KSW KYOKUSHIN przygotowywało się do nadchodzącego sezonu startowego w uzdrowiskowej miejscowości - Wysowej Zdrój. Wspaniała pogoda sprzyjała treningom na świeżym powietrzu. Treningi miały na celu doszlifowanie formy naszych zawodników startujących w najważniejszej imprezie tego roku - listopadowych Mistrzostwach Świata.

czytaj więcej...

Relacja z obozu letniego w Ustrzykach Dolnych 05-08-2011
Rok szkolny za nami, czas na odpoczynek z KSW KYOKUSHIN!

W dniach 24 czerwca – 3 lipca 2011 roku, Klub Sportów Walki KYOKUSHIN wyruszył na kolejny obóz z grupą swoich najmłodszych zawodników do malowniczo położonego miasta nad rzeką Strwiąż – Ustrzyki Dolne w województwie podkarpackim.

Podczas obozu nie było czasu na nudę, co mogą potwierdzić jego zadowoleni uczestnicy!

czytaj więcej...

Zdjęcia ze spływu kajakowego 03-08-2011
Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć ze spływu kajakowego Czarną Hańczą.

czytaj więcej...

Zdjęcia z obozu letniego 07-07-2011
Zapraszamy do oglądania zdjęć z letniego obozu Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN!!!Galeria I - treningi  
 

Galeria II - atrakcje  
 

Galeria III - portrety  
 

Galeria IV - pierwsze zdjęcia

czytaj więcej...

Rodzinny Piknik „Powitanie Lata 2011” 11-06-2011
W sobotnie popołudnie 11 czerwca 2011 roku na terenie boisk zewnętrznych Miejskiego Gimnazjum w Zielonce odbył się coroczny rodzinny piknik „Powitanie Lata”. Głównymi aktorami były dzieci wraz z rodzicami, którzy zostali porwani do udziału w wielu rodzinnych konkurencjach.

czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej Karate z okazji Dnia Dziecka Ostrów Mazowiecka 2011 30-05-2011
28 maja w Ostrowi Mazowieckiej odbył się Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Dziecka. W turnieju wzięło udział 260 zawodników.
Zawodnicy Klubu zdobyli 11 medali. Złote medale zdobyli: Hubert Szulim, Aleksandra Sienicka i Dominika Dąbrowska.

czytaj więcej...

Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin 2011 22-05-2011
22 maja w Warszawie zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 160 zawodników w wieku od 12 do 18 roku życia z 16 mazowieckich klubów. Uczestnicy rywalizowali w konkurencji: walki sportowej w mocnym kontakcie, układów form kata oraz w widowiskowej formule walk reżyserowanych.

czytaj więcej...

XII Mistrzostwa Polski Juniorów 19-05-2011
Dnia 3 maja 2011 roku w hali widowiskowej im. Olimpijczyków Polskich w odbyły się XII Mistrzostwa Polski Juniorów rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na ten prestiżowy turniej przyjechało do Łomży 141 zawodników z 45 ośrodków.

czytaj więcej...

XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów 18-05-2011
Dnia 14 maja 2011 w Mielnie odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 99 karateków z 41 ośrodków. Mimo wielu starań zawodnicy Klubu niestety nie wystartowali w tym prestiżowym turnieju i nie udało się obronić tytułu Mistrza Polski sprzed roku.

wyniki turnieju

czytaj więcej...

Pokaz KYOKUSHIN podczas finałów Mistrzostw Polski w Unihokeju. 17-05-2011
15 kwietnia w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce odbył się pokaz uświetniający oficjalne otwarcie finałów Mistrzostw Polski w Unihokeju. W pokazie wzięło udział 40 młodych adeptów karate kyokushin trenujących na co dzień w KSW KYOKUSHIN.

czytaj więcej...

KYOKUSHIN CUP 2011 - Otwarty Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki 07-05-2011
7 maja 2011 roku odbyła się kolejna edycja KYOKUSHIN CUP, Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Burmistrz Miasta Ząbki, Starosta Powiatu Wołomińskiego, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkach zaprosił do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Piłsudskiego 35. Oficjalnego otwarcie turnieju dokonała pani Agnieszka Piskorek – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1.

czytaj więcej...

Pokaz KYOKUSHIN podczas finałów Mistrzostw Polski w Unihokeju 15-04-2011
15 kwietnia w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce odbył się pokaz uświetniający oficjalne otwarcie finałów Mistrzostw Polski w Unihokeju. W pokazie wzięło udział 40 młodych adeptów karate kyokushin trenujących na co dzień w KSW KYOKUSHIN.

czytaj więcej...

Drużynowy sukces Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN w Józefowie. 09-04-2011
9 kwietnia w Józefowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Mazovia Cup, w którym wzięło udział 317 zawodników z 27 klubów. Bardzo silnie obsadzone wszystkie kategorie wagowe w widowiskowej kontaktowej formule semi contact i duża ilość zawodników są najlepszą wizytówką dla tych corocznych zawodów.

czytaj więcej...

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Paryż, Hala Bercy Kasia ponownie trzecia w Europie 26-03-2011
26 marca w hali Bercy odbyły się Mistrzostwa Europy Open Karate Kyokushin. Turniej był przeplatany pokazami w ramach corocznego paryskiego Festiwalu Sztuk Walki i wzięła w nim udział światowa czołówka najlepszych zawodników z Japonii, Brazylii i Europy. Zawody zostały rozegrane w jednej otwartej kategorii bez podziału na wagę zawodników.

czytaj więcej...

BAL KARNAWAŁOWY KSW KYOKUSHIN 05-02-2011
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN wraz z Ośrodkiem Kultury i Sportu zaprosił dzieci i młodzież do udziału w balu karnawałowym. Wspólnie z najmłodszymi bawili się także rodzice, którzy przygotowali poczęstunek dla uczestników zabawy. Największym zainteresowaniem cieszyły się liczne konkursy z nagrodami przygotowane przez trenerów KSW KYOKUSHIN.

czytaj więcej...

Ogólnopolskie Seminarium w Ostrołęce 09-01-2011
W dniach 8-9 stycznia odbyło się dwu dniowe Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin w Ostrołęce. W trzech ponad dwu godzinnych treningach wzięło 140 karateków z całej Polski. W wytężonych ćwiczeniach uczestniczyła ośmioosobowa reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN.

czytaj więcej...

 

 
© KSW KYOKUSHIN