WIGILIJNY TRENING KSW KYOKUSHIN 2012 26-12-2012

21 grudnia odbył się
Wigilijny Trening Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

czytaj więcej...

12 medali w Józefowie 16-12-2012
16 grudnia w Józefowie odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, w którym wzięło udział 370 zawodników z 28 klubów. Turniej skierowany był do dzieci i młodzieży od 7 do 17 roku życia oraz seniorów. Wysoki poziom, bardzo silnie obsadzone wszystkie kategorie, duża ilość zawodników i doskonała organizacja są najlepszą wizytówką dla tych corocznych zawodów.
Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 12 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało bardzo wysokie trzecie miejsce.

czytaj więcej...

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KYOKUSHIN CUP 10-12-2012

8 grudnia pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Burmistrza Miasta Ząbki odbył się IV Mikołajkowy Turniej KYOKUSHIN CUP. Zawody zostały rozegrane w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W gali uczestniczyli najmłodsi zawodnicy już od 4 roku życia. W rywalizacji sportowej wzięło udział ponad 140 uczestników, a każdy z zawodników stoczył minimum dwie walki. Na zakończenie turnieju, dzieci odwiedził św. Mikołaj, który wraz ze swoim tajemniczym zielonym przyjacielem wręczył nagrody i prezenty dla wszystkich wojowników.

ZAPRASZAMY DO GALERII:
Galeria I

Galeria II - dekoracje zawodników

czytaj więcej...

Dziękujemy 10-12-2012

KLUB SPORTÓW WALKI KYOKUSHIN

SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM,

KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO SUKCESU

ORGANIZACYJNEGO I SPORTOWEGO

PODCZAS MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU KYOKUSHIN CUP.

czytaj więcej...

10 MEDALI NA FESTIWALU W BROKU 01-12-2012
2 grudnia reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN wzięła udział w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk Walki w Broku. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, a organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek dla uczestników.

Z tego doskonale przygotowanego turnieju, w którym uczestniczyło 160 zawodników, zawodnicy KSW KYOKUSHIN przywieźli aż 10 medali.

czytaj więcej...

15 MEDALI W MICHAŁOWICACH 18-11-2012
18 listopada najmłodsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN uczestniczyli w IX Turnieju Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice, którym wzięło udział 260 zawodników. Dla większości młodych wojowników był to pierwszy start w ogólnopolskich zawodach.

Złoty medal w swojej kategorii wiekowej kumite wywalczył Kajetan Baran zdecydowanie pokonując wszystkich swoich przeciwników.

czytaj więcej...

Bieg Niepodległości w Ząbkach 15-11-2012
11 listopada spod ośrodka zdrowia przy ul. Orlej w Ząbkach pod Publiczne Gimnazjum nr 1 przy ul. Harcerskiej ruszył Ząbkowski Bieg Niepodległości. W biegu uczestniczyło 97 osób.
KWS KYOKUSHIN reprezentowali: Karol i Robert Narożniak, Paweł i Rafał Kowalczyk oraz Damian Marcin Cholewiccy.
Najlepiej Zaprezentował się Robert Narożniak zdobywając II miejsce. Gratulujemy!

czytaj więcej...

V KYOKUSHIN CUP ZIELONKA 2012 08-11-2012

4 listopada w Zielonce odbyła się piąta edycja turnieju KYOKUSHIN CUP. Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprosił do Ośrodka Kultury i Sportu na Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Burmistrz Miasta Zielonka Grzegorz Dudzik oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Fotoreportaż Olgi Cieślar

Galeria I

Galeria II - dekoracja zawodników

czytaj więcej...

DOMINIKA WICEMISTRZYNIĄ POLSKI! 28-10-2012
27 października na obiektach przygotowań olimpijskich w Krakowie odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin rozgrywane w ramy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wzięło udział 162 zawodników w wieku 16-17 lat z 42 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Zawodniczka KSW KYOKUSHIN – Dominika Dąbrowska została wicemistrzynią Polski.

czytaj więcej...

4 MEDALE W RADZYNIU PODLASKIM 22-10-2012
20 października odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Radzyniu Podlaskim „O Puchar Radzyńskiego Niedźwiedzia” , w którym wzięło udział 230 zawodników. Zawodnicy KSW KYOKUSHIN zdobyli 4 medale.

Srebrne medale zdobyli:
Paweł Kowalczyk, Bartek Cieślar, Kajetan Baran
Brąz wywalczył Karol Burzyk.

czytaj więcej...

Wieczorny Trening KSW KYOKUSHIN 2012 20-10-2012
W piątek 19 października ponad 100 karateków KSW KYOKUSHIN spotkało się na hali OKiS w Zielonce na corocznym wieczornym treningu. Najmłodsi uczestnicy mieli 4 lata, nie stanowiło to przeszkody by wspólnie ćwiczyć z czołowymi zawodnikami klubu odnoszącymi sukcesy w konkurencji kumite na ogólnopolskich turniejach.

Fotoreportaż Olgi Cieślar

Zdjęcie grupowe I

Zdjęcie grupowe II

czytaj więcej...

BRĄZOWY MEDAL JULII NA MISTRZOSTWACH POLSKI 14-10-2012
13 października w Szczecinku odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 118 zawodników z 37 klubów w wieku 18-21 lat.

Julia Stępniewska zajęła wysokie trzecie miejsce, zdobywają tym samym brązowy medal Mistrzostw Polski!

czytaj więcej...

6 MEDALI NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W LEŻAJSKU 29-09-2012
29 września odbył się II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Leżajsku – Polish Open – Galizia Cup, w którym wzięło udział 310 uczestników, w tym ponad 100 zawodników z Czech, Łotwy, Hiszpanii, Białorusi, Słowacji, Węgier i Ukrainy. Turniej należał do jednych z najsilniej obsadzonych w ostatnim czasie, gdyż w ramach przygotowań wzięło w nim udział wielu medalistów Mistrzostw Europy, którzy w niedalekim czasie będą bronić swoich tytułów. Poziom sportowy na tegorocznym turnieju był bardzo wysoki, a zawodnicy KSW KYOKUSHIN spisali się wyśmienicie zdobywając 6 medali.

czytaj więcej...

2 MEDALE NA MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW 23-09-2012
W niedziele 23 września w Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.
Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN pokonali wszystkich swoich przeciwników zdobywając` 2 medale. Złoty medal w kategorii kumite dziewcząt zdobyła Klaudia Czarnecka.

czytaj więcej...

Rodzinny Rajd Rowerowy 22-09-2012
W sobotnie popołudnie grupa karateków KSW KYOKUSHIN wraz z rodzicami wzięła udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Trasa licząca ok. 18 kilometrów oraz niesprzyjające warunki pogodowe nie przeszkodziły nawet najmłodszym uczestnikom w dotarciu do mety.

czytaj więcej...

Klubowy Piknik Rodzinny KSW KYOKUSHIN 15-09-2012
W sobotnie popołudnie 15 września na terenie boisk zewnętrznych Miejskiego Gimnazjum w Zielonce odbył się kolejny Rodzinny Piknik Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN.
Mimo nadciągających chmur, wielu uczestników przybyło na to tradycyjne spotkanie kończące wakacyjny odpoczynek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, a zwycięskie rodziny puchary.
Rodzinny Piknik KSW KYOKUSHIN 2012- zdjęcia

czytaj więcej...

Zdjęcia z obozu zawodniczego w Wysowej Zdrój 29-08-2012
Zapraszamy do galerii zdjęć z obozu zawodniczego KSW KYOKUSHIN - Wysowa 2012
Galeria I
Galeria II

czytaj więcej...

BIEG CUDU NAD WISŁĄ 15-08-2012
15 sierpnia młodzi zawodnicy KSW KYOKUSHIN wzięli udział w Dziecięcym Biegu Cudu nad Wisłą. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników atrakcyjne nagrody.
Najwyższe miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Natalia Miętus i Karol Burzyk. W najstarszej kategorii dziewcząt na najdłuższym dystansie triumfowała Klaudia Czarnecka.

czytaj więcej...

Galerie zdjęć ze spływu KSW KYOKUSHIN - Rospuda 2012 04-08-2012
Zapraszamy do oglądania zdjęć z spływu kajakowego KSW KYOKUSHIN - Rospuda 2012

Galeria I - kajaki

Galeria II - trening

Galeria III - biwak

Galeria Roberta Narożniaka

czytaj więcej...

Film z obozu letniego KSW KYOKUSHIN Serwy 2012 04-07-2012
Zapraszamy do obejrzenia filmu z letniego obozu KSW KYOKUSHIN - Serwy 2012

czytaj więcej...

Czerwcowa galeria zdjęć KSW KYOKUSHIN 29-06-2012
Zapraszamy do galerii zdjęć z czerwcowych imprez i wydarzeń KSW KYOKUSHIN!czytaj więcej...

RODZINNY PIKNIK KSW KYOKUSHIN 28-06-2012
W piątkowe popołudnie 22 czerwca na terenie boisk zewnętrznych Miejskiego Gimnazjum w Zielonce odbył się coroczny rodzinny piknik KSW KYOKUSHIN. Głównymi aktorami były dzieci wraz z rodzicami, którzy zostali porwani do udziału w wielu rodzinnych konkurencjach.

czytaj więcej...

WYJAZDOWY TRENING WALK – JÓZEFÓW 26-06-2012
25 czerwca w Józefowie najstarsi fighterzy KSW KYOKUSHIN wzięli udział w wymagającym kilkugodzinnym treningu walk wspólnie z UKS BUSHI. Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń sportowych.

czytaj więcej...

17 MEDALI W PIASECZNIE 25-06-2012
23 czerwca w Piasecznie odbył się Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin, w którym wzięło udział 119 zawodników. Na zakończenie wymagającego sezonu startowego zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 17 medali.

czytaj więcej...

Egzamin na stopnie - galeria zdjęć 21-06-2012
Zapraszamy do galerii zdjęć z egzaminu na stopnie kyu, który odbył się w środę 20 czerwca.

czytaj więcej...

LECHI KURBANOV W POLSCE 20-06-2012
17 maja przyleciał do Polski najbardziej widowiskowo walczący zawodnik w karate kyokushin - Lechi Kurbanov. Mistrzowi w pierwszych godzinach pobytu w Polsce towarzyszył sensei Marcin Sieradzki.

czytaj więcej...

12 MEDALI NA GRAND PRIX EUROPY 17-06-2012
16 czerwca w Katowicach rozegrano Grand Prix Europy Dzieci i Młodzieży, w którym wzięło udział 280 zawodników. Doskonała atmosfera podczas długiej i wyczerpującej podróży autokarem dała zawodnikom Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN energię do zdobycia 12 medali. Organizatorem turnieju był TKKF Czarni, który w ten sposób uświetnił 45-lecie istnienia Klubu. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał prezydent Miasta Katowice.

czytaj więcej...

12 MEDALI W OSTROWI MAZOWIECKIEJ 27-05-2012
26 maja w Ostrowi Mazowieckiej odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięło udział ponad 380 zawodników. Zawody były silnie obsadzone i w wielu kategoriach wiekowych, w drodze do finału uczestnicy musieli stoczyć pięć walk.
Reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyła 11 medali.

czytaj więcej...

Karatecy pobili rekord 24-05-2012
W dniach 22-24 maja 2012 roku we współpracy między innymi z europejską federacją piłkarską UEFA, Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Wołominie odbyła się III edycja dnia futbolu amatorskiego - UEFA GRASSROOTS DAY.

Do popularyzacji amatorskiej piłki nożnej przyczynili się młodzi zawodnicy KSW KYOKUSHIN, na co dzień trenujący w sekcji OSiR HURAGAN w Wołominie pod okiem sensei Marcina Sieradzkiego.

czytaj więcej...

V Bieg Ząbkowski z Cyklu Polska Biega 23-05-2012
W niedzielę 20 maja 2012 roku zawodnicy KSW KYOKUSHIN wraz ze swoimi rodzicami oraz przyjaciółmi wzięli udział w V Biegu Ząbkowskim z cyklu Polska Biega.
Najlepiej z naszego Klubu pobiegł Jakub Nejfeld – zajmując III miejsce w kategorii „Chłopców Szkoła Podstawowa”.

czytaj więcej...

Zdjęcia z treningów biegowych KSW KYOKUSHIN 2012 23-05-2012
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z treningów biegowych

czytaj więcej...

LECHI KURBANOV W POLSCE 22-05-2012
17 maja przyleciał do Polski najbardziej widowiskowo walczący zawodnik w karate kyokushin - Lechi Kurbanov. Mistrzowi w pierwszych godzinach pobytu w Polsce towarzyszył sensei Marcin Sieradzki.

czytaj więcej...

XXXIX MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 28-04-2012

28 kwietnia w Sosnowcu odbyły się XXXIX Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin. W turnieju uczestniczyło 130 zawodników z 64 klubów.

Wszystkie walki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a zawody oglądał komplet publiczności. Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 2 medale. Wicemistrzem Polski został Marcin Sieradzki, a brązowy medal zdobyła Katarzyna Sieradzka.


Wyniki XXXIX Mistrzostw Polski Kyokushin Karate

czytaj więcej...

KYOKUSHIN CUP 2012 ZĄBKI 21-04-2012
21 kwietnia 2012 roku odbyła się dziesiąta edycja KYOKUSHIN CUP.Hala sportowa SP1 w Ząbkach została wypełniła się po brzegi publicznością, a w turnieju wzięło udział 274 zawodników.
W turnieju wzięła udział trzydziesto osobowa reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN. W sumie zawodnicy KSW KYOKUSHIN zdobyli 25 medali.

Wyniki KYOKUSHIN CUP 2012
Wyniki KYOKUSHIN CUP 2012 SEMI CONTACT
Wyniki KYOKUSHIN CUP 2012 LIGHT CONTACT


Zapraszamy do galerii zdjęć:
Dekoracja zawodników
Kumite semi contact fot. B.Śladowski
Kumite light contact fot. B.Śladowski
Galeria Olgi Cieślar

czytaj więcej...

KSW KYOKUSHIN NA GALI W WOŁOMINIE 01-04-2012
31 marca w Wołominie odbyła się widowiskowa Gala MMA – TNT FIGHT.

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN reprezentowali Karol Rowicki i Marcin Sieradzki. Zawodnicy KSW KYOKUSHIN w efektowny sposób wygrali swoje walki turniejowe.

czytaj więcej...

SEMINARIUM Z MISTRZEM ŚWIATA 25-03-2012
W dniach 23-25 marca na obiektach kompleksu sportowego w Nałęczowie koło Lublina odbyło się seminarium walki, które poprowadził Mistrz Świata Hitoshi Kiyama. Wydarzenie przyciągnęło 200 uczestników z całej Polski, a relację z seminarium przedstawił Teleexpress.

czytaj więcej...

17 MEDALI NA MAZOVIA CUP 18-03-2012
17 marca w Józefowie odbył się Ogólnopolski Turniej MAZOVIA CUP, w którym wzięło udział 342 zawodników z 23 klubów. Bardzo silnie obsadzone wszystkie kategorie, duża ilość zawodników i doskonała organizacja są najlepszą wizytówką dla tych corocznych zawodów.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 17 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało wysokie drugie miejsce. Większość zawodników w drodze do finału musiało stoczyć minimum 4 zacięte walki. Wszyscy przeciwnicy byli bardzo dobrze przygotowani i przy tylko nadarzającej się okazji szybko obnażali braki w przygotowaniu do trudnego turnieju.

czytaj więcej...

5 medali na Mistrzostwach Polski Wschodniej 10-03-2012
10 marca w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego. W turnieju wzięło udział 191 zawodników z 26 klubów województwa mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 5 medali.

czytaj więcej...

12 medali na Mistrzostwach Mazowsza 26-02-2012
26 lutego w Radzyminie zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 140 zawodników w wieku od 12 do 18 roku życia z 14 mazowieckich klubów.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 12 medali. Tytuły Mistrzów Mazowsza wywalczyli: Ola Sienicka, Agnieszka Kulczycka, Klaudia Czarnecka, Paweł Dobrogowski oraz Adam Lewandowski, który na zakończenie zawodów otrzymał także tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

czytaj więcej...

BAL KARNAWAŁOWY 2012 18-02-2012
18 lutego w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce odbył się corocznym Bal Karnawałowy. Wspólnie z najmłodszymi bawili się także rodzice, którzy przygotowali poczęstunek dla uczestników zabawy.

czytaj więcej...

Zdjęcia z zimowego obozu karate kyokushin 22-01-2012
Zapraszamy do oglądania zdjęć z zimowego obozu KSW KYOKUSHIN - Wysowa Zdrój 2012
Galeria I
  


Galeria II
  


Galeria III
  

czytaj więcej...

Zdjęcia z egzaminu na stopnie szkoleniowe 11-01-2012
Zapraszamy do galerii zdjęć z egzaminu na stopnie szkoleniowe karate kyokushin.

czytaj więcej...

 

 
© KSW KYOKUSHIN