SREBRNY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI 15-12-2013

14 grudnia w Radzionkowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 110 zawodników w wieku 18-21 lat z 30 klubów.

Dominika Dąbrowska zajęła wysokie drugie miejsce, zdobywają tym samym srebrny medal Mistrzostw Polski.

czytaj więcej...

V MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KYOKUSHIN CUP 12-12-2013

7 grudnia w Zielonce odbył się V Mikołajkowy Turniej KYOKUSHIN CUP. Zawody zostały rozegrane w Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce, a sala turniejowa została wypełniona po brzegi uczestnikami i kibicami. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała Pani Joanna Zielenkiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Zielonce. Z niełatwej w tym roku roli, wręczania dużej ilości różnorodnych nagród, perfekcyjnie i ze spokojem wywiązał się Burmistrz Miasta Zielonka Pan Grzegorz Dudzik.

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju Mikołajkowego na photoolga.pl

czytaj więcej...

DZIECI KSW KYOKUSHIN 2013 02-12-2013

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć
z sekcji KSW KYOKUSHIN w roku treningowym 2013/2014.

Spróbuj znaleźć także siebie.

czytaj więcej...

STOP ZWOLNIENIOM Z WF 18-11-2013

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN bierze udział
w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki

„STOP ZWOLNIENIOM Z WF”


Jednym z priorytetów Ministerstwa Sportu i Turystyki jest systematyczne zwiększanie uczestnictwa polskiego społeczeństwa w szeroko rozumianej kulturze fizycznej, akcentując w szczególności aktywność fizyczną w sporcie wśród dzieci i młodzieży ze wszystkich poziomów edukacyjnych.

Podstawowe i priorytetowe działania podjęte przez Ministerstwo skupiają się na wdrożeniu programów wzbogacających zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne. Ważnym elementem realizowanego zadania jest konkurs „WF jest fajny”.

Ambasadorami projektu są:
Tomasz Majewski, Marcin Gortat, Piotr Małachowski, Sławomir Szmal, Anita Włodarczyk, Paweł Korzeniowski, Bartosz Kurek, Marcin Możdżonek, Konrad Czerniak, Mateusz Ponitka …

czytaj więcej...

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 1918 11-11-2013

11 listopada, w 95 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę, najwytrwalsi reprezentanci Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN wzięli udział w Biegu Niepodległości w Ząbkach.

Na linii mety najszybciej zameldowali się:
Łukasz Zach, Kamil Szczapa, Karol Burzyk, Igor Tomkowicz i Robert Narożniak.

czytaj więcej...

8 MEDALI W JÓZEFOWIE 09-11-2013
9 listopada odbył się czternasty Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, w którym wzięło udział 341 zawodników z 29 polskich klubów oraz reprezentanci Rosji, Ukrainy i Białorusi. Turniej był bardzo mocno obsadzony w wielu kategoriach wiekowo-wagowych i większość zawodników Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN w drodze do finału musiało stoczyć od czterech do pięciu walk. Najliczniejsze kategorie i najsilniejsza rywalizacja była wśród dzieci i młodzieży w wieku 8 - 15 lat. Wszyscy zawodnicy KSW KYOKUSHIN postawili wysokie wymagania swoim przeciwnikom, co w ostateczności dało 8 miejsc medalowych tego dnia.

czytaj więcej...

2 MEDALE NA MISTRZOSTWACH EUROPY 28-10-2013

26 października czwórka zawodników Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN uczestniczyła w Mistrzostwach Europy Juniorów w Katowicach. Narodowy Dzień Sportu przyniósł duży sukces dla Klubu, gdyż dwójka zawodników KSW KYOKUSHIN stanęła na podium Mistrzostw Europy.

W turnieju uczestniczyły reprezentacje Rosji, Ukrainy, Francji, Rumunii, Węgier, Serbii, Słowacji, Niemiec, Czech, Białorusi, Kazachstanu, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch i Hiszpanii.

czytaj więcej...

NARODOWY DZIEŃ SPORTU 2013 26-10-2013

26 października 2013 roku
rusza nowy projekt przygotowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Tego dnia specjalnie dla Was w całej Polsce odbędzie się setki darmowych treningów dla sportowców amatorów. Zachęcamy do uczestnictwa w aktywnym wypoczynku wszystkie rodziny KSW KYOKUSHIN. Przed Wami mnóstwo sportowych atrakcji, przyłączcie się do nas i świętujcie razem z nami.

czytaj więcej...

ZIMOWY OBÓZ KSW KYOKUSHIN 2014 25-10-2013

Miejsce: Wysowa Zdrój – dzieci, młodzież
Termin : 14 – 22 lutego 2014
Zapisy i zaliczka do 15 listopada 2013 roku

Szczegółowe informacje dotyczące obozów u sensei.

czytaj więcej...

VI KYOKUSHIN CUP W ZIELONCE 22-10-2013

19 października w Zielonce odbyła się szósta edycja turnieju KYOKUSHIN CUP. Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprosił na ogólnopolski turniej w formie Gali Sztuk Walki z profesjonalną oprawą świetlną i muzyczną. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Miasta Zielonka Grzegorz Dudzik.

Zdjęcia z VI KYOKUSHIN CUP w galerii PHOTO OLGA

czytaj więcej...

SEMINARIUM KUMITE W JÓZEFOWIE 07-10-2013

5 października w Józefowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin, którego kulminacyjnym momentem było uroczyste wręczenie polskim zawodnikom oficjalnych powołań do udziału w Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbędą się 26 października w Katowicach.

czytaj więcej...

V RODZINNY PIKNIK KSW KYOKUSHIN 30-09-2013

28 września, w sobotnie popołudnie, odbył się V Rodzinny Piknik KSW KYOKUSHIN. Głównymi aktorami były dzieci wraz z rodzicami, którzy zostali porwani do udziału w rodzinnych konkurencjach.

czytaj więcej...

5 MEDALI NA TATARIA CUP 22-09-2013

21 września w Nowej Sarzynie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin TATARIA CUP, w którym wzięło udział 182 zawodników.

Reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyła 5 medali.

czytaj więcej...

Obóz zawodniczy KSW KYOKUSHIN 20-08-2013
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obozu zawodniczego Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN

czytaj więcej...

BIEG „CUD NAD WISŁĄ 1920” 19-08-2013
15 sierpnia 2013 roku zawodnicy KSW KYOKUSHIN wzięli udział w XXII Biegu „Cud nad Wisłą 1920”. Organizatorzy biegu przygotowali dla wszystkich uczestników atrakcyjne nagrody. Najmłodszym w wytężonych zmaganiach na trasie biegu towarzyszyli rodzice, których piękny doping sprzyjał zdobywaniu bardzo dobrych rezultatów czasowych.

Wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Natalia Miętus, Łukasz Zach i Karol Burzyk.

czytaj więcej...

CZARNA HAŃCZA 2013 20-07-2013

Halo Halo . . .
Kajaki . . .
Ja będę Cię nosił na rękach . . .


Galeria I - zdjęcia grupowe

Galeria II - treningi

Galeria III - kajak i biwak

czytaj więcej...

Zdjęcia z letniego obozu KSW KYOKUSHIN - Serwy 2013 07-07-2013

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z letniego obozu KSW KYOKUSHIN, który odbył się w pierwszym tygodniu wakacji nad jeziorem Serwy.

Galeria I - trening i zdjęcia grupowe

Galeria II - nad jeziorem

Galeria III - spacer i kajaki

Galeria IV - gry, zabawy, trening

Galeria V - ognisko i pływanie

Galeria VI - trening w wodzie

czytaj więcej...

Trening Wakacyjny KSW KYOKUSHIN 16-06-2013

Zapraszamy do galerii zdjęć z Treningu Wakacyjnego, który odbył się 26 czerwca w hali OKiS w Zielonce.
Było to oficjalne zakończenie roku treningowego KSW KYOKUSHIN, w którym uczestniczyli zarówno najmłodsi karatecy jak i zawodnicy reprezentujący nasz klub na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach.

czytaj więcej...

13 MEDALI W HALINOWIE 15-06-2013
16 czerwca w Halinowie odbył się Turniej Mazowieckiej Ligi Karate Kyokushin, w którym wzięło udział blisko 100 zawodników.
Reprezentacja KSW KYOKUSHIN zdobyła 13 medali. Złote medale w pełnokontaktowej formule wywalczyli: Damian Dorosiński, Mateusz Leśniczak, Hubert Szulim, Aleksandra Klich i Natalia Miętus.

Ogromnie cieszy fakt, iż wszyscy początkujący zawodnicy stoczyli wyrównane walki z zaawansowanymi przeciwnikami z innych klubów. Wyśmienita postawa i duch walki jakim wykazali się najmłodsi podczas turnieju, tworzy doskonałą atmosferę do większych sukcesów w przyszłości.

czytaj więcej...

Zdjęcia z egzaminu 12-06-2013
Zapraszamy do galerii zdjęć z czerwcowego egzaminu na stopnie szkoleniowe karate kyokushin.

czytaj więcej...

II RODZINNY RAJD ROWEROWY 11-06-2013
7 czerwca wzięliśmy udział w II Rodzinnym Rajdzie Rowerowym szlakiem najpiękniejszych miejsc Powiatu Wołomińskiego. W spotkaniu miłośników rowerów wzięła liczna grupa entuzjastów aktywnego spędzania czasu w gronie rodzinnym. Najmłodszym i bardzo dzielnym sześcioletnim uczestnikom towarzyszyli opiekuńczym wsparciem rodzice.


czytaj więcej...

KARATECY POBILI REKORD ŚWIATA 09-06-2013
W dniach 4-6 czerwca 2013 roku we współpracy między odbyła się IV edycja UEFA GRASSROOTS DAY pod patronatem Burmistrza Wołomina i Starosty Wołomińskiego.
Do popularyzacji amatorskiej piłki nożnej przyczynili się młodzi zawodnicy KSW KYOKUSHIN na co dzień trenujący w sekcji OSiR HURAGAN w Wołominie pod okiem Marcina Sieradzkiego.

czytaj więcej...

Relacja TV z Turnieju w Ostrowi Mazowieckiej 03-06-2013

Zapraszamy do relacji z IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 26 maja w Ostrowi Mazowieckiej. Zawodnicy Klubu Sporów Walki KYOKUSHIN zostali zaproszeni do udziału w walkach pokazowych dla TVP INFO, która przeprowadziła relację telewizyjną z turnieju.

Relacja TVP z Turnieju

czytaj więcej...

8 MEDALI W OSTROWI MAZOWIECKIEJ 26-05-2013

26 maja w Ostrowi Mazowieckiej odbył się IX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięło udział 180 zawodników. Na początku rozgrywek zawodnicy Klubu Sporów Walki KYOKUSHIN zostali zaproszeni do udziału w walkach pokazowych dla TVP INFO, która przeprowadziła relację telewizyjną z turnieju.

Reprezentacja KSW KYOKUSHIN zdobyła 8 medali. Złoty medal w kategorii juniorów wywalczył Paweł Dobrogowski!

Relacja TVP z Turnieju

czytaj więcej...

SPOTKANIE Z MINISTREM SPORTU 19-05-2013
13 maja 2013 roku w Legionowie odbył się Mazowiecki Kongres Sportu Powszechnego.
Na spotkaniu omawiane był aktualne problemy dotyczące organizacji uczestnictwa dzieci i młodzieży w szeroko rozumianej kulturze fizycznej na terenie Województwa Mazowieckiego.

czytaj więcej...

14 MEDALI W PIASECZNIE 11-05-2013
11 maja w Piasecznie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Piasecznie, w którym wzięło udział 160 zawodników z 13 klubów. Turniej skierowany był głównie dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 roku życia.

Młodzi zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 14 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało wysokie trzecie miejsce.

czytaj więcej...

FILM Z MISTRZOSTW POLSKI W ŚWINOUJŚCIU 09-05-2013

Zapraszamy do obejrzenia relacji pokazanej w TVP SPORT
z jubileuszowych 40 Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushin,
które odbył się 20 kwietnia 2013 roku w Świnoujściu.

Marcin Sieradzki - zawodnik Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobył na tym turnieju tytuł Wice Mistrza Polski Seniorów.

Relacja TVP SPORT z Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushin

czytaj więcej...

SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW 23-04-2013

W dniach 19-21 kwietnia w Świnoujściu odbyły się jubileuszowe czterdzieste Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin. W turnieju uczestniczyło 141 zawodników z 54 klubów.

Wicemistrzem Polski został Marcin Sieradzki!

XL Mistrzostwa Polski Seniorów - walki finałowe

czytaj więcej...

NOWE TALENTY W KYOKUSHIN CUP 15-04-2013

13 kwietnia odbył się turniej KYOKUSHIN CUP w Ząbkach. Patronat honorowy nad zawodami objęli: Burmistrz Miasta Ząbki oraz Starosta Powiatu Wołomińskiego. W turnieju rywalizowało 152 zawodników.

Głównym punktem rywalizacji był międzyklubowy mecz między reprezentacjami KSW KYOKUSHIN, a UKS BUSHI.

Przed południem odbył się turniej dla dzieci i młodzieży, podczas którego hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach została wypełniono po brzegi publicznością.

Wyniki turnieju Kyokushin Cup 2013

Fotoreportaż Olgi Cieślar

czytaj więcej...

11 MEDALI W MAZOVIA CUP 07-04-2013

6 kwietnia w Józefowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Józefowie – Mazovia Cup, w którym wzięło udział 408 zawodników z 34 klubów. Turniej skierowany był głównie dla dzieci i młodzieży od 7 do 17 roku życia.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 11 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało czwarte miejsce.

czytaj więcej...

WIELKANOC 2013 01-04-2013

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RADOSNYCH

ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

ORAZ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO

DLA WSZYSTKICH RODZIN


ŻYCZY

KLUB SPORTÓW WALKI KYOKUSHIN

czytaj więcej...

MISTRZOSTWA EUROPY W PARYŻU – HALA BERCY 28-03-2013
23 marca w hali Bercy odbyły się Mistrzostwa Europy Open Karate Kyokushin. Turniej był przeplatany pokazami w ramach corocznego paryskiego Festiwalu Sztuk Walki i wzięła w nim udział światowa czołówka najlepszych zawodników z Japonii, Brazylii, Rosji i Europy. Polskę reprezentowali: Agnieszka Sypień z Wrocławia, która wywalczyła 3 miejsce i Daniel Bukowy ze Świdnicy.

czytaj więcej...

14 MEDALI NA MISTRZOSTWACH MAZOWSZA 24-03-2013
24 marca w Różanie zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 130 zawodników w wieku od 12 do 18 roku życia z 12 mazowieckich klubów.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 14 medali. Tytuły mistrzów Mazowsza wywalczyli: Michał Domański, Kuba Nejfeld, Damian Cholewicki i Bartek Piwko.

czytaj więcej...

3 MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI WSCHODNIEJ 16-03-2013

16 marca w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego. W turnieju wzięło udział 231 zawodników z 32 klubów województwa mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 3 medale.

czytaj więcej...

Film z Festiwalu Sztuk Walk w Broku 18-02-2013
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z Festiwalu Sztuk Walk w Broku, który odbył się w grudniu 2012 roku.
Bohaterami relacji filmowej są także zawodnicy KLUBU SPORTÓW WALKI KYOKUSHIN, którzy zdobyli tam 10 medali.

czytaj więcej...

Zdjęcia z zimowego obozu KSW KYOKUSHIN 04-02-2013

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obozu zimowego Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN w Wysowej Zdrój.
Galeria I
Galeria II
Galeria III

czytaj więcej...

BAL KARNAWAŁOWY KSW KYOKUSHIN 2013 20-01-2013
W piątkowy wieczór 18 stycznia w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce odbył się corocznym Bal Karnawałowy. Wspólnie z najmłodszymi bawili się także rodzice, którzy przygotowali poczęstunek dla uczestników zabawy.

czytaj więcej...

Egzamin na stopnie - galeria zdjęć 19-01-2013
Zapraszamy do galerii zdjęć z egzaminu na stopnie szkoleniowe karate kyokushin.

czytaj więcej...

 

 
© KSW KYOKUSHIN