PUCHAR POLSKI BIAŁA PODLASKA 16-12-2014

Na zakończenie sezonu, 13 grudnia reprezentacja KSW KYOKUSHIN wzięła udział w XXXI Pucharze Polski Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 380 zawodników z 87 klubów.

Trzecie miejsce zajęła Agnieszka Kulczycka, która w eliminacjach pokonała po dogrywce wymagająca zawodniczkę z Leżajska. W półfinale Agnieszka stoczyła dobrą walkę z zawodniczką KKK IPPON. W pierwszej rundzie przewaga przechylała się z jednej na drugą stronę, co zauważyli sędziowie wskazując remis. W dodatkowym czasie niewielka przewaga pod koniec pozwoliła przeciwniczce awansować do finału.


czytaj więcej...

VI MIKOŁAJKOWY KYOKUSHIN CUP 15-12-2014

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce odbył się VI Mikołajkowy Turniej KYOKUSHIN CUP. W rywalizacji wzięło udział 130 zawodników, a każdy z uczestników mógł liczyć na moc niespodzianek przygotowanych przez trenerów Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN. Mimo młodego wieku poziom techniczny turnieju stał na wysokim poziomie, co daje ogromne nadzieje na przyszłość. Podczas technicznych walk doskonale zaprezentowali się starsi zawodnicy, którzy już wiosną 2015 roku silną grupą będą reprezentować Klub podczas Mistrzostw Makroregionu.

czytaj więcej...

RELACJA KSW KYOKUSHIN Z JÓZEFOWA 08-12-2014

czytaj więcej...

BRĄZOWY MEDAL AGNIESZKI NA PUCHARZE EUROPY 07-12-2014
29 listopada reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN uczestniczyła w Pucharze Europy Juniorów w Sosnowcu. Dzień ten przyniósł sukces w postaci brązowego medalu w walkach dziewcząt zdobytego przez Agnieszkę Kulczycką.

W europejskim czempionacie wzięło udział blisko 300 młodych zawodników ze starego kontynentu, a oficjalnego otwarcia turnieju dyrektor światowej organizacji Kancho Shokei Matsui. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Zawodnicy uczestniczyli w konkurencji kata, układów synchronicznych oraz konkurencji walk w mocnym kontakcie.

czytaj więcej...

SEMINARIUM KUMITE W ZAMBROWIE 20-11-2014

16 listopada w Zambrowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin, którego najważniejszym celem szkoleniowym było specjalistyczne przygotowanie zawodników KSW KYOKUSHIN do Pucharu Europy Juniorów odbywającego się 29 listopada w Sosnowcu.

W zgrupowaniu udział wzięło 13 klubów i 120 zawodników z kategorii dzieci, kadetów, młodzików, juniorów i seniorów. Walki sparingowe jakie stoczyli zawodnicy w dalszej części treningu, powinny zaowocować niezbędnym doświadczeniem w zbliżających się ważnych zawodach.

czytaj więcej...

POZBĄDŹ SIĘ WAGI Z KSW KYOKUSHIN 18-11-2014

Jedyna taka możliwość, aby porządnie POZBYĆ SIĘ WAGI podczas specjalnie przygotowanych treningów karate kyokushin dla dorosłych.

KSW KYOKUSHIN MASTERS

Zapraszamy na treningi we wtorki i czwartki
o godz. 19.30 w Zespole Szkół w Zielonce, ul Inżynierska 1.


czytaj więcej...

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 1918 17-11-2014

11 listopada, w 96 rocznicę Odzyskania Niepodległości, reprezentanci KSW KYOKUSHIN wzięli udział w VII Biegu Niepodległości w Ząbkach.

Są tacy, na których zawsze można liczyć. To Oni odważnie podejmują każde wyzwanie postawione przez sensei, i to dla nich należą się najwyższe słowa uznania.

Drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej zajął Łukasz Zach, a tuż za klubowym kolegą na najniższym stopniu podium zjawił się Karol Burzyk. Gratulujemy.

czytaj więcej...

16 MEDALI KSW KYOKUSHIN W JÓZEFOWIE 12-11-2014
8 listopada odbył się piętnasty Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, w którym wzięło udział 360 zawodników z 28 klubów. Jak zwykle turniej był bardzo mocno obsadzony w wielu kategoriach, a najliczniejsze kategorie i najsilniejsza rywalizacja była wśród dzieci w wieku 7 - 12 lat. Zawodnicy KSW KYOKUSHIN walczyli bardzo dzielnie, co w ostateczności dało 16 miejsc medalowych tego dnia i czwarte miejsce w klasyfikacji drużynowej.

czytaj więcej...

10 MEDALI W WARSZAWIE 24-10-2014

5 października w Warszawie odbył się turniej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, w którym wzięło udział 300 zawodników. Na początek sezonu startowego zawody były przeprowadzone dla dzieci w wieku 8-17 lat. Najmocniej obsadzone były poszczególne kategorie wagowe w rywalizacji dzieci, gdzie zawodnicy w drodze do finału musieli stoczyć często aż pięć walk.

czytaj więcej...

ZDJĘCIA VII KYOKUSHIN CUP 18-10-2014

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju

www.photoolga.pl

KSW KYOKUSHIN

czytaj więcej...

ZACIĘTE WALKI PODCZAS VII KYOKUSHIN CUP 15-10-2014

11 października w Ząbkach odbyła się siódma edycja turnieju KYOKUSHIN CUP. W Gimnazjum nr 2 odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, który został rozegrany w formie Gali Sztuk Walki z profesjonalną oprawą na specjalnie przygotowanej do tego typu wydarzeń scenie. Walki turniejowe były przeplatane pokazami: karate, młodych bębniarzy ze Szkoły Muzyki Bębnów oraz dzieci i młodzieży z akrobatycznej grupy KENSEI. Patronat honorowy nad turniejem objął Starosta Powiatu Wołomińskiego Piotr Uściński oraz Burmistrz Miasta Ząbki Robert Perkowski.

czytaj więcej...

RELACJA TVP Z VII KYOKUSHIN CUP 14-10-2014

Zapraszamy do obejrzenia reportażu TVP Warszawa z turnieju (od 4:05 )

Relacja TVP z VII KYOKUSHIN CUP

czytaj więcej...

Film promocyjny VII Gala Kyokushin Cup 08-10-2014

czytaj więcej...

VI RODZINNY PIKNIK KSW KYOKUHIN 19-09-2014

19 września odbył się VI Rodzinny Piknik w Zielonce. Najmłodsi mieli okazję poczuć smak prawdziwego zmęczenia podczas rekreacyjnego współzawodnictwa, z którego każdy wychodził zwycięsko. Nadrzędnym celem spotkania była integracja rodziny oraz ochrona dzieci i młodzieży przed zagrożeniem uzależnienia od narkotyków.

czytaj więcej...

MISTRZA NIE ZATRZYMASZ – SPORTOWCY DZIECIOM 04-09-2014
W upalne sierpniowe popołudnie dzieci KSW KYOKUSHIN wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Mistrza nie zatrzymasz – Sportowcy Dzieciom”

czytaj więcej...

OBÓZ ZAWODNICZY 2014 27-08-2014

Galeria zdjęć

czytaj więcej...

BIEG „CUD NAD WISŁĄ 1920” 21-08-2014

Jak co roku, 15 sierpnia 2014 roku zawodnicy KSW KYOKUSHIN wzięli udział w Biegu „Cud nad Wisłą 1920”. Organizatorzy biegu przygotowali dla wszystkich uczestników atrakcyjne nagrody. Szczególne wyróżnienie należy się tym karatekom, którzy do wspólnego wysiłku zaprosili swoje rodzeństwo, a wspaniały doping ze strony rodziców sprzyjał zdobywaniu bardzo dobrych rezultatów czasowych.

Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobyła Natalia Dzwonkowska,
a drugie zajęła Adrianna Aniszewska

czytaj więcej...

OBÓZ ZAKOPAE 2014 - ZDJĘCIA 11-08-2014

Za nami jeden z najbardziej udanych obozów KSW KYOKUSHIN w Zakopanem.

Zapraszamy do galerii pięknych zdjęć!

Galeria I - zdjęcia grupowe

Galeria II - wycieczki cz.1

Galeria III - wyczieczki cz.2

Galeria IV - atrakcje

czytaj więcej...

WAKACJE W WYSOWEJ ZDRÓJ 11-07-2014

Jak co roku po zakończeniu pełnego zmagań roku szkolnego, udaliśmy się na pierwszy letni „wypoczynkowy” obóz karate. Po długim przejeździe autokarem w odległy zakątek Polski, ulokowaliśmy się w małej miejscowości Wysowa-Zdrój. Miasteczko przy granicy polsko-słowackiej od dawna znane jest z wielu uzdrowisk i jaskiń solnych. Co bardzo cieszy z roku na rok zwiększa się liczba zainteresowanych wakacyjnymi wyjazdami KSW KYOKUSHIN.

Codziennie wczesnym rankiem ruszaliśmy na wymagające ćwiczenia w terenie, dzięki którym zwiększyliśmy naszą tężyznę fizyczną. Czas na regenerację sił spędzaliśmy w pobliskim parku wodnym. Mimo że, czasami spotykał nas deszcz, nie było czasu na nudę, ponieważ co rusz czekały na nas nowe atrakcje i niespodzianki.

czytaj więcej...

ZDJĘCIA Z LETNIEGO OBOZU KSW KYOKUSHIN - WYSOWA ZDRÓJ 2014 10-07-2014


Zapraszamy do oglądania zdjęć z letniego obozu KSW KYOKUSHIN w Wysowej Zdrój. Pozdrawiamy :)

Galeria I - zdjęcia grupowe

Galeria II - spacer

Galeria III - zdjęcia z treningu I

Galeria IV - zdjęcia z treningu II

Galeria V - zdjęcia z basenu

Galeria VI - zdjęcia z treningu grupy młodszej

Galeria VII - zdjęcia z treningu grupy zawodniczej

Galeria VIII - ognisko

Galeria IX - spacer na Jawor i mistrzowie Mini Misrzostw Świata

Galeria X - trening w parku zdrojowym

Galeria XI - jazda konna

czytaj więcej...

UWAGA - WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA 24-06-2014

Zbliżają się wakacje.
Zapraszamy rodziców, ale i nie tylko, do obejrzenia filmu,
którego głównym przekazem jest pokazanie zagrożeń
jakie niesie nadużywanie korzystania z Internetu podczas czasu wolnego.

czytaj więcej...

WAKACYJNY TRENING 2014 23-06-2014

W środę 25 czerwca, na hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce dla karateków rozpoczął się wakacyjny trening Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN.

Ponad 100 młodych wojowników, począwszy od 4 roku życia, uczestniczyło w grupowym treningu wspólnie znosząc trudy wytężonych ćwiczeń. Tego roku w tym dużym treningu zielonkowskim karateką towarzyszyli także zaproszeni zawodnicy z Wołomina, Ząbek i Kobyłki. Po wspólnej rozgrzewce i podstawowych technikach kihon, nadeszła chwila przyjemności dla najmłodszych uczestników treningu.

Zdjęcia z treningu wakacyjnego

czytaj więcej...

11 MEDALI NA TATARIA CUP 17-06-2014

14 czerwca w Nowej Sarzynie odbył się turnieju TATARIA CUP, w którym wzięło udział 183 zawodników z 23 klubów. Zawody zostały rozegrane pod patronatem Ambasady Japonii oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego. Na zakończenie sezonu reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyła grupą ośmiu zawodników 11 medali

czytaj więcej...

III RODZINNY RAJD ROWEROWY 11-06-2014

6 czerwca odbył się III Rodzinny Rajd Rowerowy. Pogoda tego dnia wybitnie nie sprzyjała rowerzystom. Wielka ulewa jaka przeszła tego dnia nad Powiatem Wołomińskim, na szczęście tuż przed samym rajdem ustąpiła miejsca pięknemu słońcu, które przywitało siedemdziesięciu śmiałków na starcie.

czytaj więcej...

SPOTKANIE POLSKIEGO SPORTU W WARSZAWIE 08-06-2014
20 maja w warszawskim Centrum Olimpijskim miało miejsce spotkanie przy tzw. Okrągłym Stole Polskiego Sportu, w którym wzięli udział przedstawiciele ministerstwa, polskich związków sportowych, sztuki, mediów, a także wpływowe postacie biznesu oraz wybitni polscy sportowcy.

czytaj więcej...

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI 06-06-2014

1 czerwca odbyły się w Krakowie zorganizowane przez Uniwersytet Jagielloński Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. W turnieju full contact wzięło udział 104 zawodników z 28 polskich szkół wyższych. Poszczególne kategorie wagowe były bardzo mocno obsadzone, ponieważ czołówka polskich zawodników kyokushin to na co dzień studenci, którzy z sukcesami rywalizują na arenie międzynarodowej. Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonała Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Maria-Jolanta Flis. Turniej został rozegrany pod patronatem Polskiego Związku Karate.


czytaj więcej...

9 MEDALI Z OKAZJI DNIA DZIECKA 04-06-2014

1 czerwca w Ostrowi Mazowieckiej odbył się X Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięło udział 254 zawodników z 21 klubów.

Młodzi zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 9 medali. Mistrzami w pełnokontaktowej formule zostali Szymon Gastoł i Kajetan Baran, który tego dnia zdobywał swoją przewagę po zdecydowanych kopnięciach na uda. Godny odnotowania jest fakt, iż Kajtek w eliminacjach z trudnym rywalem z Augustowa potrafił bardzo skutecznie zakończyć walkę przed czasem wykorzystując celną technikę obrotowa ushiro mawashi geri.

czytaj więcej...

TYLKO DLA WYTRWAŁYCH 26-05-2014

24 maja w Ząbkach odbył się VII Bieg w Ząbkach w ramach akcji „Cała Polska Biega”
W doskonale zorganizowanym wydarzeniu wzięło udział 170 biegaczy, a najmłodsi uczestnicy liczyli niespełna 6 lat. Ze swoimi słabościami na dystansie ponad 5 kilometrów walczyli najwytrwalsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN.

W wymagającej stawce, z dobrymi czasami zajmując III miejsca w swoich kategoriach wiekowych, najszybciej stawili się na mecie Łukasz Zach i Paweł Kowalczyk.

czytaj więcej...

ZDJĘCIA Z RODZINNEGO TRENINGU 24-05-2014

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

z rekordowego rodzinnego treningu w Zielonce.

czytaj więcej...

8 MEDALI W PIASECZNIE 18-05-2014

11 maja w odbył się III Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin, w którym wzięło udział 159 zawodników. W turnieju z uwagi na bezpieczeństwo najmłodsi wojownicy walczyli w lekko kontaktowej formule, natomiast starsi stanęli do pojedynków w mocnym kontakcie. W Piasecznie zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 8 medali.

czytaj więcej...

Mistrzostwa Mazowsza 2014 30-04-2014

26 kwietnia w Ząbkach zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 170 zawodników z 15 mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta Ząbki Robert Perkowski, który wręczył puchary i medale dla najlepszych zawodników.

W silnej stawce mazowieckich klubów zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 26 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało pierwsze miejsce.

Fotoreportaż Olgi Cieślar - Mistrzostwa Mazowsza 2014

Fotoreportaż Olgi Cieślar - MINI KYOKUSHIN CUP 2014

czytaj więcej...

ARCHIWUM KSW KYOKUSHIN 03-04-2014

Zapraszamy do oglądania materiałów archiwalnych
Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN.
czytaj więcej...

15 MEDALI NA MAZOVIA CUP W JÓZEFOWIE 24-03-2014

22 marca w Józefowie odbył się turniej Mazovia Cup, w którym wzięło udział 368 zawodników z 34 klubów. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, ponieważ w większości kategorii wagowych dzieci i młodzieży, aby dotrzeć do finału należało stoczyć cztery pojedynki.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 15 medali, co na zakończenie w klasyfikacji drużynowej dało wysokie trzecie miejsce.

czytaj więcej...

9 MEDALI W RADZYMINIE 10-03-2014

9 marca w Radzyminie odbył się Turniej Mazowieckiej Ligi Karate, w którym wzięło udział 156 zawodników z 14 mazowieckich klubów. W rywalizacji mocnego kontaktu wzięły udział dzieci w wieku 7-13 lat i dla najmłodszych był to przedsionek do rywalizacji w Mistrzostwach Mazowsza.

czytaj więcej...

SEMINARIUM KUMITE W PIASECZNIE 08-03-2014

8 marca w Piasecznie starsi karatecy KSW KYKUSHIN wzięli udział w Seminarium Kumite, którego nadrzędnym celem było przygotowanie zawodników do zbliżających się międzynarodowych turniejów.

W dużym treningu walk wzięło udział 80 zawodników z kategorii kadetów, młodzików, juniorów i seniorów. Walki sparingowe jakie stoczyła dziewiątka zawodników KSW KYOKUSHIN są ważnym doświadczeniem do zbliżających się turniejów. Po treningu organizatorzy przygotowali niespodziankę dla wszystkich uczestniczek z okazji Dnia Kobiet.

czytaj więcej...

1 % DLA KSW KYOKUSHIN 03-03-2014

Osoby i Firmy zainteresowane przekazaniem

1% podatku na rzecz szkolenia dzieci i młodzieży

w Klubie Sportów Walki KYOKUSHIN

proszone są o kontakt z trenerami.

czytaj więcej...

Zdjęcia z obozu zimowego KSW KYOKUSHIN 23-02-2014

Zapraszamy do oglądania zdjęć z zimowego obozu KSW KYOKUSHIN w Wysowej Zdrój.

Galeria I

Galeria II - basen & spacer

Galeria III - trening i jazda konna

Galeria IV - spacer

Galeria V - gry, sportowe, ognisko i basen

czytaj więcej...

V BAL KARNAWAŁOWY W ZIELONCE 28-01-2014

24 stycznia w Zielonce odbył się V Bal Karnawałowy dla dzieci i młodzieży. Jak co roku Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprosił do karnawałowego tańca dzieci i młodzież z Powiatu Wołomińskiego.

W Balu uczestniczyli nie tylko młodzi miłośnicy sportów walki, ale także liczni przyjaciele małych karateków.

czytaj więcej...

 

 
© KSW KYOKUSHIN