Rekrutacja

Karate istnieje po to,
by kształtować ducha
i trenować ciało.

• poprawia sprawność

• koryguje wady postawy

• rozwija siłę i pewność siebie

• uczy koncentracji

Zapisz się

Treningi

Regulamin

Obozy letnie

Obozy zimowe

Zachęcamy dzieci i rodziców do uczestnictwa w letnich i zimowych obozach sportowo-rekreacyjnych!

• doskonała atmosfera

• sprawdzone lokalizacje

• profesjonalna opieka

• zabawa i rekreacja

Zapisz się

Kyokushin Cup

Kyokushin Cup 7

Cykliczna Międzynarodowa Gala Sportów Walki KYOKUSHIN CUP w doskonałej oprawie oraz walkami EXTRA FIGHTS z udziałem wyśmienitych zawodników z Polski i świata

Galerie

Ostatnio dodane

Jeśli zrobiłeś ciekawe zdjęcia dotyczące klubu i klubowiczów na zawodach lub treningach, podziel się nimi z nami!

Share

  Tym adresem chcesz się podzielić

  Adresat (wymagane)

  Twoje imię (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Komentarz

   Karol Burzyk Mistrzem Polski Seniorów 2021

  • 2021-06-14


   12 czerwca w Nowym Tomyślu kolejny karateka Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobył złoty medal Mistrzostw Polski. Wychowanek naszego Klubu – Karol Burzyk – zdobył mistrzostwo Polski seniorów – najważniejszy tytuł sportowy naszego kraju.

   Karol w drodze do sukcesu stoczył trzy walki zdecydowanie pokonując zawodników z Gorzowa Wielkopolskiego, Józefowa oraz Piaseczna. Finał z reprezentantem BUSHI Team był najtrudniejszy, a sędziowie stosunkiem głosów: 3 do remisu wskazali na zwycięstwo naszego zawodnika.

   Ogromnie cieszy fakt, iż Karol Burzyk po nie łatwym okresie przygotowawczym, gdzie musiał połączyć studia z pracą zawodową, a także z prowadzeniem zajęć z najmłodszymi karatekami, podjął trudne wyzwanie udziału w mistrzostwach osiągając swój życiowy sukces sportowy, jakim jest złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

   W mistrzostwach wzięli udział także: Klaudia Czarnecka, która w eliminacjach pokonała zawodniczkę z Lublina oraz debiutant i tegoroczny maturzysta Karol Narożniak. Wyżej wymienionej dwójce nie udało się przebić do strefy medalowej, ale i tak należą się im słowa gratulacji za mocne przygotowania i treningi podczas tego sezonu startowego.

   W turnieju wzięło udział 100 pełnoletnich zawodników z 51 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate.

   Galeria zdjęć z Wagowych Mistrzostw Polski