Karate istnieje po to,
i trenować ciało.

• poprawia sprawność

• koryguje wady postawy

• rozwija siłę i pewność siebie

• uczy koncentracji

Obozy letnie

Obozy zimowe

Zachęcamy dzieci i rodziców do uczestnictwa w letnich i zimowych obozach sportowo-rekreacyjnych!

• doskonała atmosfera

• sprawdzone lokalizacje

• profesjonalna opieka

• zabawa i rekreacja

Kyokushin Cup

Kyokushin Cup 7

Cykliczna Międzynarodowa Gala Sportów Walki KYOKUSHIN CUP w doskonałej oprawie oraz walkami EXTRA FIGHTS z udziałem wyśmienitych zawodników z Polski i świata

Ostatnio dodane

Jeśli zrobiłeś ciekawe zdjęcia dotyczące klubu i klubowiczów na zawodach lub treningach, podziel się nimi z nami!

Tym adresem chcesz się podzielić

Adresat (wymagane)

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Prasa

• 2020-06-07

Na Mistrzostwa Świata do Japonii

Katarzyna Sieradzka, Marcin Sieradzki, Dominika Dąbrowska i Jacek Dąbrowski ? karatecy z Kobyłki ? pojadą na Mistrzostwa Świata w Japonii. Marcin Sieradzki startuje w prestiżowej kategorii open mężczyzn, w której o tytuł mistrza rywalizować będzie 192 zawodników.

• 2020-06-07

10 Tytuł Mistrza Polski

W niedzielę, 30 maja w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ochota w Warszawie odbyły się XXXVII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin. Swój 10 tytuł Mistrza Polski wywalczył tam reprezentant zielonkowskiego klubu KSW KYOKUSHIN Marcin Sieradzki.W ubiegły weekend 30 maja na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ochota w Warszawie odbyły się XXXVII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin. W tym prestiżowym turnieju udział wzięło 150 zawodników.